Mycie karoserii

mycie karoserii, czyste nadwozie, zabezpieczenie przed ponownym zabrudzeniem

Czyszczenie parowe doceniają szczególnie właściciele aut, którzy szczególnie troszczą się o ich lakier, w tym pojazdów zabytkowych. Ze względu na minimalną styczność myjki z czyszczoną powierzchnią, nie zachodzi bowiem ryzyko uszkodzenia lub naruszenia powłoki pojazdu. Za pomocą myjki parowej możliwe jest także usuwanie naklejek z karoserii – i to z gwarancją, że nie pozostanie po nich żaden ślad.


Kompleksowe czyszczenie aut

czyste wnętrze, nadwozie i podwozie

Gdy wnętrze Twojego samochodu pozostawia wiele do życzenia, gdy kupiłeś auto lub gdy chcesz je sprzedać, albo gdy po prostu przyszła wiosna i czas na porządki – pomożemy! Pranie tapicerki, kompleksowe czyszczenie wnętrza, impregnacja tapicerki skórzanej i tekstylnej, czyszczenie i impregnacja elementów plastikowych to tylko niektóre z usług, jakie możemy Ci zaoferować.


Mycie komory silnika

usuwanie plam oleju, przygotowanie do sprzedaży, dla dbających o swoje auto

Mycie silnika parą przebiega bardzo podobnie do mycia z wykorzystaniem myjki wysokociśnieniowej, gwarantuje wysoką skuteczność mycia i dużo większe bezpieczeństwo wykonanej usługi. Nie dochodzi do sytuacji, w której strumień wody napotyka delikatne układy elektryczne i elektroniczne. Para ze względu na swoje właściwości, tj. wysoką temperaturę i małą wilgotność, bardzo szybko odparuje z czyszczonych miejsc, pozostawiając je suche i czyste.


Czyszczenie motorów i quadów

mycie i czyszczenie motorów i quadów

Nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują autokosmetyki wielu typów pojazdów. Czyszczenie motorów i quadów myjką parową to prosta i nie wymagająca wielkiego wysiłku alternatywa dla tradycyjnego mycia. Podobnie jak w wypadku samochodów, gwarantujemy, że wszelkie mechanizmy – zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne – pozostaną nienaruszone.


Czyszczenie i odświeżanie przyczep kempingowych

kompleksowe mycie i czyszczenie

Przy pomocy pary o dużym ciśnieniu i niewielkiej wilgotności można z powodzeniem czyścić każdą powierzchnię, wysoka temperatura natomiast skutecznie czyści i dezynfekuje. Dzięki myciu parowemu pozbywamy się brudu, nieprzyjemnego zapachu oraz wszelkich zarazków.


Ozonowanie i dezynfekcja

sposób na odświeżenie wnętrza auta

Źródeł nieprzyjemnych zapachów w samochodzie jest wiele. Jednym z nich są roztocza i grzyby, które we wnętrzu samochodu mają dogodne warunki do rozwoju Sposobem na walkę z mikroorganizmami jest ozonowanie wnętrza. Ozon jest trójatomową cząsteczką tlenu. Rozkładając się, uwalnia jeden z atomów, który neutralizuje związki chemiczne w wyniku utleniania. Już bezpośrednio po ozonowaniu wnętrze samochodu pachnie inaczej niż przed rozpoczęciem procesu odświeżającego.


Polerowanie lamp

polerowanie lamp samochodowych oraz ich zabezpieczenie

Po latach ciągłej eksploatacji pojazdu często zdarza się, że wykonane z tworzywa sztucznego lampy stają się matowe. Aby zabezpieczyć lampy i nie narażać się na przyszłe koszta ich wymiany proponujemy usługę polerowania lamp oraz ich zabezpieczenia.