Mycie karoserii

mycie karoserii, czyste nadwozie, zabezpieczenie przed ponownym zabrudzeniem

Czyszczenie parowe doceniają szczególnie właściciele aut, którzy szczególnie troszczą się o ich lakier, w tym pojazdów zabytkowych. Ze względu na minimalną styczność myjki z czyszczoną powierzchnią, nie zachodzi bowiem ryzyko uszkodzenia lub naruszenia powłoki pojazdu. Za pomocą myjki parowej możliwe jest także usuwanie naklejek z karoserii – i to z gwarancją, że nie pozostanie po nich żaden ślad.


Kompleksowe czyszczenie aut

czyste wnętrze, nadwozie i podwozie

Gdy wnętrze Twojego samochodu pozostawia wiele do życzenia, gdy kupiłeś auto lub gdy chcesz je sprzedać, albo gdy po prostu przyszła wiosna i czas na porządki – pomożemy! Pranie tapicerki, kompleksowe czyszczenie wnętrza, impregnacja tapicerki skórzanej i tekstylnej, czyszczenie i impregnacja elementów plastikowych to tylko niektóre z usług, jakie możemy Ci zaoferować.


Mycie komory silnika

usuwanie plam oleju, przygotowanie do sprzedaży, dla dbających o swoje auto

Mycie silnika parą przebiega bardzo podobnie do mycia z wykorzystaniem myjki wysokociśnieniowej, gwarantuje wysoką skuteczność mycia i dużo większe bezpieczeństwo wykonanej usługi. Nie dochodzi do sytuacji, w której strumień wody napotyka delikatne układy elektryczne i elektroniczne. Para ze względu na swoje właściwości, tj. wysoką temperaturę i małą wilgotność, bardzo szybko odparuje z czyszczonych miejsc, pozostawiając je suche i czyste.


Czyszczenie motorów i quadów

mycie i czyszczenie motorów i quadów

Nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują autokosmetyki wielu typów pojazdów. Czyszczenie motorów i quadów myjką parową to prosta i nie wymagająca wielkiego wysiłku alternatywa dla tradycyjnego mycia. Podobnie jak w wypadku samochodów, gwarantujemy, że wszelkie mechanizmy – zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne – pozostaną nienaruszone.


Czyszczenie i odświeżanie przyczep kempingowych

kompleksowe mycie i czyszczenie

Przy pomocy pary o dużym ciśnieniu i niewielkiej wilgotności można z powodzeniem czyścić każdą powierzchnię, wysoka temperatura natomiast skutecznie czyści i dezynfekuje. Dzięki myciu parowemu pozbywamy się brudu, nieprzyjemnego zapachu oraz wszelkich zarazków.


Ozonowanie i dezynfekcja

sposób na odświeżenie wnętrza auta

Źródeł nieprzyjemnych zapachów w samochodzie jest wiele. Jednym z nich są roztocza i grzyby, które we wnętrzu samochodu mają dogodne warunki do rozwoju Sposobem na walkę z mikroorganizmami jest ozonowanie wnętrza. Ozon jest trójatomową cząsteczką tlenu. Rozkładając się, uwalnia jeden z atomów, który neutralizuje związki chemiczne w wyniku utleniania. Już bezpośrednio po ozonowaniu wnętrze samochodu pachnie inaczej niż przed rozpoczęciem procesu odświeżającego.