Dogłębne czyszczenie i odtłuszczanie powierzchni

dokładne czyszczenie parą każdej powierzchni

Para jest bardzo skutecznym narzędziem w usuwaniu gumy do żucia i graffiti, mycia ławek, wiat przystankowych, bruku oraz elewacji. Dzięki niej szybko i łatwo poprawić można wygląd przestrzeni miejskich. Może być stosowana w centrach handlowych, budynkach komunalnych, na placach zabaw. Za pomocą pary możemy czyścić, odmrażać oraz dezynfekować wiele konstrukcji i powierzchni użyteczności publicznych takich jak barierki, pomniki, znaki drogowe itp. Korzyści z czyszczenia za pomocą pary to dokładne, dogłębne oczyszczenie powierzchni, odtłuszczenie powierzchni, brak ścieków oraz znaczne zmniejszenie zużycia wody i detergentów.


Czyszczenia fasad i usuwanie graffiti

czyszczenie ścian gorącą parą to sprawdzony sposób

Czyszczenie przy pomocy gorącej pary to sprawdzony i jeden z najbardziej efektywnych sposobów na usunięcie zabrudzeń z elewacji. Strumień podgrzanej pary do temperatury 120 C dociera do wszystkich zagłębień w ścianie, rozpuszczając farbę, oraz inne nawet trwałe zabrudzenia. Jest całkowicie bezpieczne dla ścian zewnętrznych.


Czyszczenie windy

czyszczenie wind w szybki i nie inwazyjny sposób

Czyszczenie windy to dość skomplikowany zabieg, wymagający precyzji i staranności, przy jednoczesnym pośpiechu – długie blokowanie windy może sparaliżować komunikację w całym budynku. Nasz serwis sprzątający wykonuje zarówno okresowe, gruntowne czyszczenie wnętrza windy, jak i szybkie prace porządkowe. Usługa realizowana jest sprawnie i o tyle dogodnie, aby czyszczona powierzchnia mogła zostać jak najszybciej udostępniona do korzystania mieszkańcom oraz pozostałym osobom znajdującym się na terenie danego osiedla czy też budynku.


Czyszczenie nagrobków

odświeżenie brudnych nagrobków, pielęgnacja

Sprzątanie nagrobków bywa prawdziwym wyzwaniem. Nie tylko dlatego, że wielu z nas nie jest w stanie przeprowadzać tego zabiegu regularnie, a zatem zabrudzenia, jakie na nich osiadają, gromadzą się przez miesiące a nawet lata. Powodem jest również fakt, że nagrobki narażone są na wiele specyficznych, trudnych do wywabienia zabrudzeń.