Pranie i czyszczenie kanap, narożników i foteli

odświeżenie brudnych powierzchni

Innowacyjna metoda, doskonała dla klientów dbających o środowisko. Pranie sprężoną parą pozwala na dokładne czyszczenie powierzchni bez jej przemaczania. Niewielka ilość wody, wykorzystywana przy praniu parowym, znacznie ogranicza czas suszenia. Jest to metoda idealna dla osób poszukujących sposobu na szybkie odświeżenie mebli czy wnętrza samochodu. Nie tylko czyści, ale także dezynfekuje, niweluje przykry zapach i zabija roztocza. Doskonałe rozwiązanie dla alergików!


Czyszczenie płytek podłogowych

czyszczenie parą fug i płyt podłogowych

Zaplecze kuchenne w restauracji, toalety i sanitariaty, pomieszczenia gospodarcze i magazynowe – to duże powierzchnie użytkowe wyłożone płytkami ceramicznymi. Płytki oraz szczeliny między nimi mogą być siedliskiem chorobotwórczych drobnoustrojów. Nawet najdokładniejsze czyszczenie szmatką lub mopem nie wyeliminuje ich tak skutecznie jak dezynfekcja parą. Mycie płytek ceramicznych i czyszczenie fug myjnią parową jest idealnym rozwiązaniem tego problemu


Czyszczenie kostki brukowej

czyszczenie i odświeżanie każdego rodzaju kostki brukowej

Z czasem i na próbę użytku kostka brukowa traci swój pierwotny - ładny wygląd. Potrafimy usunąć plamy po oleju, wrośnięte mchy czy też ślady po niedawnym remoncie. Nasz sprzęt nie uszkadza kostki, czyszcząc ją w sposób delikatny i skuteczny. Gdybyś potrzebował tylko odświeżyć kostkę również możesz na nas liczyć. Przywróć swojemu podwórzu dawny blask.


Pranie dywanów i wykładzin

pranie dywanu/sofy, usuwanie roztoczy i zapachów

Dla osób, które szukają dobrze wykonanego prania dywanu i wykładzin ta usługa będzie najlepsza. Za pomocą sprawdzonych środków piorących, bezpiecznych oraz certyfikowanych, wypierzemy każdy rodzaj dywanu. Nieważne czy to dywan gładki, wykładzina. Wszystkie te dywany można wyprać przy pomocy usług oferowanych przez STEAMLINE! Z nami pozbędziesz się zabrudzeń, plam ze swojej ulubionej sofy która odzyska swój blask i zapach taki jaki był zaraz po zakupie. Przywrócimy do życia każdy Twój mebel i sprawimy, że będzie piękny jak dawniej.


Ozonowanie i dezynfekcja

ozonowanie i dezynfekcja wszystkich powierzchni

Ozonowanie pomaga pozbyć się drobnoustrojów chorobotwórczych oraz nieprzyjemnych zapachów, przywraca czystość mikrobiologiczną i bezpieczeństwo. Rewelacyjne działanie ozonu wiąże się z właściwościami tego gazu. Błyskawicznie ulega on rozpadowi, a trzeci atom tlenu o nietrwałym wiązaniu silnie reaguje z otoczeniem. To właśnie ta cząsteczka niszczy bakterie, wirusy, alergeny, grzyby, eliminuje nieprzyjemny zapach niezależnie od tego, skąd pochodzi.